SOĞUK LİPOLİZ

soguk-lipoliz

Soğuk Lipoliz

Fazla kilolar, sağlık açısından büyük bir tehdit unsuru olurken aynı zamanda ruh sağlığı ve dış görünüş için de istenmeyen durumların başında geliyor. Eğer bir de bölgesel olarak fazlalıklar varsa bu gibi durumlar özellikle kadınlar başta olmak üzere herkesin kabusu haline gelebiliyor. Kalça, üst bacak ve karın gibi birçok bölgenizde bölgesel yağlanmalar görüldüğünde bu bölgesel yağları eritmek doğal yöntemlerle de oldukça zor oluyor.

Yıllarını hizmet sektöründe sizlere güzellik ve estetik hizmeti veren bir firma olarak güzellik salonumuz, sizlere bölgesel olarak birikmiş yağlarınız için destek olurken eşsiz bir hizmet sunuyor. Eğer sizler de bölgesel yağlarınızdan şikayetçiyseniz ve ne yaptıysanız onlardan kurtulamadıysanız artık doğru adrestesiniz. Bölgesel zayıflamak için karar verdiyseniz bizler sizin yanınızdayız. Çünkü bizimle bölgesel zayıflamanız artık çok kolay.

Bölgesel Yağlarınızdan Soğuk Lipoliz İle Kurtulun

Son dönemlerde bölgesel olarak yağlanan bölgelerinizin yağlardan kurtulması ve incelmesi için geliştirilen en verimli yöntemlerin başında soğuk lipoliz geliyor. Salonumuzda ise soğuk lipoliz uygulaması, en modern ve teknolojik ekipmanlar ile kusursuz şekilde sizlere sunulmaktadır.

Yağ dondurma işlemi olan soğuk lipoliz işlemimiz sayesinde diyet ve egzersiz gibi çabalarla kurtulamadığınız tüm bölgesel yağlarınızı bertaraf edebilirsiniz. FDA onaylı olan soğuk lipoliz hizmetimizle sizlere hiçbir cerrahi yöntemi uygulatmadan yağlarınızdan kalıcı şekilde kurtulmayı ve hızlı bir şekilde orantılı olarak zayıflamayı vaat ediyoruz. Bu vaadimizi sizlere kısa sürede hizmetimiz sonrasında profesyonel ekimizden aldığınız soğuk lipoliz hizmeti ile kanıtlıyoruz.

Soğuk Lipoliz İle Görenleri Büyüleyin

Soğuk lipoliz işlemi sayesinde bölgesel olarak birikmiş yağlar dondurularak vücuttan atılması sağlanır. Böylelikle kısa sürede zayıflayabilir ve vücut yapınızın hem sağlıklı hem de kısa sürede görenleri büyüleyecek noktaya geldiğini göreceksiniz.

Güzellik merkezimizde yapılan soğuk lipoliz uygulaması, sağlıklı ve dolayısıyla da steril ortamda gerçekleştirilmektedir. %100 sonuç alacağınız bu işlem sonrasında hem hızlı ve etkili şekilde hem de sağlıklı şekilde kilo vereceksiniz. Böylelikle sizi rahatsız eden tüm bölgesel yağlarınızdan tamamen kurtulmuş olacaksınız. Bunun için yapmanız gereke tek şey, güzellik merkezimizden randevu almaktır.


Hemen Randevunuzu Alın
Beylikdüzü Şubemiz : 0 212 853 33 73 - 0542 543 77 30

img