KALICI MAKYAJ

elitebeauty cilt

GÜZELLİGİNİZİN SÜREKLİLİGİNİ SAGLAYIN.

Kalıcı Makyaj cildinizin rengini implante etme sanatı ve bilimidir. Göz eyeline ve kirpik sıkılaştırma, kalıcı kaş (kaş kontürü), kalıcı dudak makyajı bu uygulama kapsamında yer alır.

Kalıcı makyaj yüzün ihtiyaç duyulan bölgelerine (kaş, dudak, göz) doğal, mineral renkler ve tek kullanımlık özel mikro iğneler kullanılarak deri yüzeyi altına yapılan steril bir işlemdir. İşlem tamamlandıktan sonra epidermis hücreleri ölür ve yenilenir. Pigmentasyon etkisi yaklaşık olarak 2 ile 3 yıl boyunca görünürlüğünü korur. Kalıcı makyajda mikro-pigmentler doğal ve su bazlı olduğundan renkler daha mattır ve istediğimiz rengi kolayca elde edebiliriz. Kaş, göz ve dudak kontürlerini belirgin hale getirme tekniği kişiye özel bir bütünlük içinde uygulanır. Kaşlar, gözler ve dudaklar ayrıca yara izleri, cilt lekeleri ve kusurlarını kapatmak isteyen herkes mikro-pigmentasyon metoduyla eşsiz bir güzellik kazanır.
Elite Beauty Güzellik Merkezimizde Mei-Cha profesyonel kalıcı makyaj cihazı kullanıyoruz ve hızı sayesinde müşteriye konforlu ve acısız bir uygulama sunuyoruz. Kullandığımız boyalar sadece Türkiye distribütöründen temil edilmiş orijinal btkisel  Amerika da üretilmiş İmage by Mei-Cha. Boyalar Amerikan FDA onaylı. Renk dönmesi yapmaz, kalıcılığı çok daha uzundur, sağlığa zararı yoktur. İmage boyaları normal mikro pigmentlerden 2 kat daha fazla yoğundur ve kalıcılığı 2 kat daha fazladır.


Hemen Randevunuzu Alın
Beylikdüzü Şubemiz : 0 212 853 33 73 - 0542 543 77 30

img