EPİLASYON

epilasyon bay bayan

BAY VE BAYAN UZMAN ESTETİSYENLERİMİZLE HİZMET VERMEKTEYİZ

PROFESYONEL EKİBİMİZLE ACISIZ EPİLASYON KEYFİNİ HİSSEDİN.

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulamaları günümüzün en popüler uygulamaları arasında yer alır. Gelişen teknoloji ile ortaya çıkan lazer epilasyon cihazları hemen her bölgede etkili bir lazer epilasyon sonucu meydana çıkartır. Düzenli seanslara eksiksiz bir şekilde katılmak sureti ile bir kaç seans sonucunda tüylerde azalma meydana gelir. Zamanla tamamen dökülen tüyler bakımlı olmak isteyen bayan ve erkekler için oldukça rahatlatıcı bir durumdur.

Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Lazer epilasyon vücutta istenmeyen tüyler üzerinde yapılabilen bir uygulamadır. Kıl kökleri üzerine lazer ile yapılan uygulamalarda kıl köklerinin öldürülmesi ve etkisini kaybetmesi amaçlanır. İlk seanstan itibaren giderek zayıflayan kıl kökleri zamanla ölür ve kıl kökünün öldüğü bölgelerde tekrar tüylerin çıkması mümkün olmaz. Tene zarar vermeyen ve can yakmayan uygulama günümüzde rahat olabilmesi ve kesin sonuç vermesi nedeni ile sıkça tercih edilmektedir.

Lazer Epilasyonu Kimler Yaptırabilir?

Lazer epilasyon ergenlik döneminden itibaren her insana yapılabilmektedir. Çocukluk çağını atlatılmasının ardından vücutta kalıcı tüylerin yer edinmesi ile her insan epilasyon için hazır hale gelir. Işın ile uygulanan tedavi hücreler üzerinde herhangi bir etkiye sebep olmaz bu nedenle on derece güven vericidir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon vücutta her bölgede rahatlıkla uygulanabilir. Yüz bölgesi, koltuk altı, kol ve bacak bölgesi genital bölge, sırt ve göğüs gibi bölgelerin yanı sıra tercih edilmesi halinde komple vücut olarak da lazer paketlerini tercih etmek mümkündür.


Hemen Randevunuzu Alın
Beylikdüzü Şubemiz : 0 212 853 33 73 - 0542 543 77 30

Galeri

epilasyon
igneli-epilasyon
img