BAYAN EPİLASYON

bayan-epilasyon

Bayan Epilasyon

Bayanlar için güzellik her dönemde vazgeçilmez bir özellik olmuştur. Bakım yapmak ve güzel olmak her kadın için vazgeçilmez olurken istenmeyen tüyler kadınların güzelliğine gölge düşüren faktörlerin başında gelmiştir. Ağda ve kimyasal ürünler gibi yöntemler son derece ağrılı ve acılı olurken kalıcı çözümler de sunmuyordu. Son dönemlerde ise ortaya çıkan epilasyon teknolojisi, kadınlara büyük bir nefes aldırmıştır.

İstenmeyen tüylerin tamamen yok olması, bayanların pürüzsüz bir vücuda sahip olması için epilasyon şüphesiz ki önemli bir teknolojidir. Hiçbir ağrı ve sızı hissettirmeyen epilasyon teknolojisi, ağrısız olmasına rağmen bayanların istenmeyen tüylerden tamamen kurtulacakları kapı aralamaktadır. Bu noktada salonumuz, bayan müşterilerimize kusursuz hijyenik ortamlarda lazer epilasyon hizmetlerimiz alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından verilir.

Sağlıklı Bir Ortamda Pürüzsüz Vücuda Sahip Olun

Firmamız, estetik ve güzellik hizmet alanında yıllarını vererek kurulduğu günden bu yana tecrübesi ve bilgisi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Sayısız estetik ve güzellik hizmeti sunan firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetlerden bir tanesi de bayan epilasyondur. Erkek müşterilerimize de sunduğumuz epilasyon hizmetlerimiz bayan uzmanlarımız tarafından bayan müşterilerimize de %100 sonuç garantili olarak sunulur.

Salonumuz tamamen hijyenik ve sağlıklı koşullarda sizlere hizmet vermektedir. Öyle ki; tüm araç-gereçlerimiz ve ekipmanlarımız yüksek düzey sterilizasyon işlemlerinden geçerek müşterilerimizin sağlığı ön planda tutulmaktadır.

Şüphesiz ki bayanlar için temiz ve tüysüz bir vücut hayal edilen bir vücut tipidir. Bu hayal artık bizimle hayaliniz olmaktan çıkacak ve gerçeğiniz olacak. Buz başlıklı epilasyon teknolojimiz sayesinde yüz, kol, koltuk altı, bikini bölgesi, bacak yani dilerseniz tüm vücudunuzdaki istenmeyen tüm tüylerinizden kurtulmanız artık hayal değil. Acı ve ağrının kesinlikle olmadığı lazer epilasyon teknolojimiz ile pürüzsüz ve çekici bir vücuda kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Epilasyon hizmetimizden beklediğiniz sonucu alabilmek için size söylenen seanslara düzenli olarak gelmek durumundasınız. Bu sayede kıl köklerinizin tahribatı kısa sürede gerçekleşecek ve vücudunuzdaki tüyler bir daha asla çıkmamak adına kaybolacaktır. Acı ve ağrı hissetmeden, yanmadan tüm tüylerinizden kalıcı çözümlerle kurtulmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Hemen Randevunuzu Alın
Beylikdüzü Şubemiz : 0 212 853 33 73 - 0542 543 77 30

img