Kaş Vitamini

elitebeauty-yapimi-kas-150x150

Kaşlar da tıpkı saçlar gibi hava şartları, stress, çevre kirliliği, dengesiz beslenme alışkanlıkları, ilaçlar, hastalıklar, yanlış kozmetik ürün seçimi ya da bazen sadece genetik yatkınlık sebebiyle zamanla güçsüz hale gelip, seyrelerek dökülebilir. Kaş vitamini, kaş tüylerinin diplerini vitaminlerle besleyerek güçlenmelerini ve dökülen yerlerde yeniden çıkmalarını sağlayan bir serum uygulamasıdır.

Nasıl Uygulanır? 

İlk adımda, kaşta doldurulması gereken boşluklar tespit edilir. Yüz şekli, yapısı dikkate alınarak üzerine kişinin istekleri de değerlendirilerek kaşın şekli tasarlanılır. Zayıf tüyler ustura yöntemiyle canlandırılır. Sonra kaş diplerine, kıl köklerini canlandıracak vitaminlerle hazırlanmış serum uygulanır. Her bir seans yaklaşık olarak yarım saat sürer. Bu sürenin sonunda yapılan koruma seanslarıyla işlem tamamlanır. İşleme başlamadan önce uygulamayı gerçekleştirecek olan uzmana nasıl bir kaş istediğinizi, bu uygulamanın size neler sunacağını, seanslar arasında yapmanız ya da yapmamanız gerekenleri sorup öğrenilmesi gerekmektedir.

Diğer kozmetik ürünleri sürekli her gün yapmak istemiyorsanız, kaş vitamini uygulaması tam size göre.  Kaş vitamini kaşlarınızın performansını artırmak, doğal olarak güçlenmelerini sağlamak için uygulanan bir yöntemdir ve ortaya çıkan görüntü tamamen sizin kendi kaşlarınıza aittir.

 

Kendinizi profesyonel ellere teslim etmek istiyorsanız, İstanbul Beylikdüzü şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Randevunuzu Alın

Beylikdüzü Şubemiz: 0 212 853 33 73 - 0542 543 77 30

img