Kalıcı Fondöten, BB Glow Effect nedir?

mixto-laser-resurfacing-lazer-ile-cilt-yenileme1

    Ülkemizde kalıcı fondöten adıyla geçen BB Glow uygulaması, pek çok cilt bakımını özel bitkisel serumlar sayesinde gidereren en yeni cilt bakım uygulamasıdır. Uygulamada kullanılan serumlar; çeşitli kimyasallar, bb krem ya da fondöten içermez. Bu nedenler kozmetik değildir. Uygulamanın etkisi 1 yıl dürdüğü için herkes tarafından tercih ediliyor.

Kalıcı Fondoten Nasıl Uygulanır? 

     Kişiye göre özel seçilen bitkisel serumların mikro iğneleme kullanılarak epidermise işlenmesi ile uygulanır. Mikro iğneler sayesinde, bitkisel serum cildin üst tabakasının altına yerleştirilir. İşlem gayet konforludur ve iğneler herhangi bir acı hissi yaşatmaz. Her mevsim uygulanabilme özelliğine sahip olan işlem, ilk seans itibariyle etkisini belli etmeye başlar.

     BB Glow Effect serumları B3 vitamini, aminoasit, bitki özleri, titanyum dioksit ve çeşitli bitki özleri içermektedir. Bu yüzden herhangi bir yan etkisi yoktur. BB Glow Effect, hücre yenilenmesini destekler, cildin daha genç görünmesini sağlar ve cildin daha parlak görünmesini sağlar. Güneş deformasyonlarını tedavi ederken, olası güneş hasarlarına karşı cildi korur.Lekelenme problemini giderir. Yoğun nemlendirme özelliği vardır. Sivilce ve akne izlerini onarır. Yeni hücre oluşumu sağlar. Cilt üzerinde bulunan yara izi ya da skar doku görünümünü hafifletir.

Kalıcı Fondöten Kimlere Uygulanamaz?

Kanser rahatsızlığı veya vücudunda tümör bulunan hastalara, kemoterapi ve radyoterapi gören hastalara, vücutta iltihap problemi bulunan hastalara,  Keloid skar oluşumuna duyarlılığı bulunan kişilere, hamilelelik ya da emzirme döneminde olanlara, uygulama alanında ben. siğil, uçuk bulunan kişilere, egzama,ve sedef gibi cilt hastalıklarının aktif  döneminde olan ya da bu rahatsızlıkların tedavi sürecinde olan hastalara, kan pıhtılaşmasında bozukluk ya da kan hastalıkları bulunan kişilere, akut bulaşıcı hastalık taşıyıcılarına kalıcı fondöten uygulaması yapılamaz.

 

Kendinizi profesyonel ellere teslim etmek istiyorsanız, İstanbul Beylikdüzü şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Randevunuzu Alın

Beylikdüzü Şubemiz: 0 212 853 33 73 - 0542 543 77 30

img