Kalıcı Dövme Sildirme İşlemi

Adsız

Bir zamanlar hevesle yapmış olduğunuz dövmenizden sıkılmış olabilirsiniz. İstenmeyen dövmenizden cildinizde iz bırakmadan ve dokulara zarar vermeden dövmenizi kalıcı olarak sildirebilirsiniz! Uzman ellerinde yapılan bu işlem istenmeyen dövmeler için kesin çözümdür.

Lazer sistemlerinin yüksek enerjili belirgin ve kısa atımları sayesinde ciltte iz bırakmadan dövmenizden kurtulmak mümkün.

Tüm Renklerde Kullanılabiliyor 

Bazı lazerler siyah, mavi ve yeşil renkli dövmelerin silinmesinde etkili olurken, diğerleri ise kırmızı, turuncu ve sarı renklerde etkili oluyor. Siyah renkli dövmeler genellikle çeşitli renklerdeki dövmelerden daha iyi yanıt verir. Eski dövmeler de daha iyi sonuçlar alınmaktadır. 

Dokunuza Zarar Vermez 

Lazer sistemlerinde ışınlar belli bölgeye (dövmeye) yüksek enerjiyle verildiği için hedefte (dövmede) parçalanmalar meydana gelir. Çok küçük parçalara bölünen dövme pigmentleri, vücudun bağışıklık mekanizması tarafından ayrılarak yok edilir. Bu sayede istenmeyen yan etkilerden kurtulmuş olursunuz.

Acı Veren Bir Süreçmidir? 

İğnelenme, yanma, sızlama veya ağrı gibi hisler kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Ağrıya toleransı olmayan kişilere 30-60 dakika önce lokal anestezik kremlerle deri uyuşturuluyor.Tecrübeli ellerde ve kişinin tüm önerilere uyması durumunda enfeksiyon, beyaz lekelenme ile kalıcı iz gibi yan etkiler son derece nadir görülüyor.

İşlem Sonrasında Yapılmaması Gerekenler 

  • İşlem sonrasında 1 hafta boyunca tıraş, yüzme, sıcak su havuzları ve aşırı egzersizden kaçının.
  • Seanslar sonrasında sıcak su, hamam, sauna, kese, lif, masaj ve bronzlaştırıcı krem kullanımı gibi uygulamalardan mutlaka kaçının.
  • Seans sonrasında oluşan su kabarcıklarını veya kabukları koparmayın, soymayın.   

Kendinizi profesyonel ellere teslim etmek istiyorsanız, İstanbul Beylikdüzü şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Randevunuzu Alın

Beylikdüzü Şubemiz: 0 212 853 33 73 - 0542 543 77 30

img