Epilasyon Nedir Ve Faydaları

Erkek Epilasyon Elite

Lazer Epilasyon Nedir?

Milisaniyelik atışlar ile istenmeyen tüyleri ortadan kaldırma işlemidir. Lazerin düz bir ışık halinde kıl köküne yoğunlaştırılarak kıl köklerinden kalıcı kurtulma yontemidir ve kendisini kanıtlamışdır. Kıl kökünü ısıtarak zaman içerisinde dökülmeye zorlar. Süreç tamamlandığında is uygulanan bölgede kalıcı olarak tüylerden kurtulmuş olunur. Profesyönel ellerde 100% etkisi görülebilir.

Lazer Epilasyon Faydaları Nelerdir?

Lazer epilasyon hızlı, güvenilir ve hızlı sonuç verdiği için faydalı olarak görülmektedir. Faydaları is sizi günlük yaşamınızda kullandığınız tıraş, ağda veya tüy dökücü kremlerin yerine kalıcı olarak geçmesidir. Tıraş, ağda ve tüy dökücü kremler yüzeysel olarak istenmeyen tüyleri alsada, 4-5 hafta içerisinde tekrardan eski haline döner. Lazer epilasyonu bunu önlemek için yapılmaktadır ve kalıcıdır. Lazer epilasyonu ile kıl kökü ortadan kaldırılarak istenmiyen tüylerden tamamen kurtulmanızı sağlar.

Hangi Cilt Tipine Uygulanabilir?

Böyle bir sınırlama olmasa'da koyu renkli cilde sahip olan kişilerde etkisi açık ciltlere göre biraz daha azdır. Bunun sebebi koyu ciltler gelen Işını daha çok absorbe ettikleri içindir. Fakat bazı makineler koyu ciltlerde bile açık ciltlerdeki kadar etkilidir.

Elite Beauty Merkezlerimizde Kullanılan Epilasyon Cihazları

Elite Beauty olarak Buz Başlıklı epilasyon makineleri kullanmaktayız. Soğutucu özelliği sayesinde seanslar daha acısız ve daha kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Seanslara düzenli şekilde gidildiği takdirde başarı oranı çok yüksektir. 4 mevsim uygulanabilir. Her cilt tipinde ve her kıl renginde etkilidir. Cildinizde tahrişe ve lekelenmeye izin vermez.

Kendinizi profesyonel ellere teslim etmek istiyorsanız, İstanbul Beylikdüzü şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Randevunuzu Alın

Beylikdüzü Şubemiz: 0 212 853 33 73 - 0542 543 77 30

 

img