Epilasyon Esenyurt

bayan-epilasyon

Epilasyon Esenyurt

 

Özellikle yaz aylarında istenmeyen tüyler insanları büyük oranda rahatsız eder. Muhteşem bir tatili, denizi, kum ve güneşi gölgeleyen istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak ise çoğu zaman en iyi çözüm yolu olur. Epilasyon yaptırarak istenmeyen tüylerden kurtulmak için ise doğru adres ve güvenli eller olması son derece büyük önem arz eder. Aksi takdirde istenmeyen tüylerden kurtulmanız acılı ve sağlıksız bir süreç haline gelebilir.

 

İstenmeyen tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak isteyen kadın ve erkeklerin sayısının her geçen gün artması ise epilasyon hizmetinin önemini bir kez daha ortaya koyuyor. Esenyurt epilasyon salonu olarak alanında uzman olan estetisyenlerimiz, kalıcı sonuçlar alacağınızı garantileyen epilasyon hizmeti sunmaktadır.

 

İstenmeyen tüyleri kalıcı olarak yok etmek için yapılan epilasyon işlemlerimiz, acısız ve yakmayan epilasyon teknolojisi ile bay ve bayan estetisyenlerimiz tarafından uygulanır. Merkezimizde uygulanan epilasyon teknolojisi, dört mevsim uygulanabilen ve aynı zamanda size acı ve ağrı hissettirmeyen teknolojidir. Salonumuzdaki epilasyon teknolojisi, diğer epilasyonlar ile kıyaslandığında kesinlikle yanma ve leke yapmayan modern teknolojik sisteme sahiptir.

 

Epilasyon Nedir? Nasıl Yapıyoruz?

 

Epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için kullanılan bir modern teknolojidir. Epilasyon teknolojisi ışınlar üzerine kurulmuş teknolojidir. Bu ışınlar cilde zarar vermemekle birlikte cilt altına inerek kıl köklerinin pigment yani renk yapısına ulaşır ve bu kıl köklerini tahrip ederek artık kıl köklerinin çıkmamasını sağlar. Bu işlem sonrasında istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

 

Epilasyon, dört mevsim uygulanabilen bir teknolojidir. Bilinenin tam aksine yaz mevsiminde de yapılabilen epilasyon, düzenli seanslarda yapıldığında kısa zamanda gözle görülen kesin sonuçlar verir. Renk tonu fark etmeksizin açık ya da koyu teni tüm kadın ve erkek müşterilerimiz epilasyon hizmetlerimizden faydalanabilir.

 

Epilasyon hizmetimiz sırasında acı ve ağrı hissetmezsiniz. Son teknoloji olan epilasyon makinemiz, kısa sürede size kalıcı çözüm vaat eder ve istenmeyen tüylerinizin kısa sürede sizi terk etmesini sağlar. Alanında uzman olan bay ve bayan estetisyenlerimizden kadın ve erkek tüm müşterilerimiz epilasyon hizmetini gönül rahatlığı ile alabilirler.

img