Beykent Epilasyon

beykent-epilasyon

Beykent Epilasyon

 

İstenmeyen tüyler ve aşırı tüylenme gibi problemler hem kadın hem de erkekler için her dönemde büyük bir sorun olmuştur. Bu nedenle de kadın ve erkeklerin istenmeyen tüylerden kurtulmak için yıllardır süre gelen yöntem arayışları vardır. Ağda, kimyasal ürünler ya da traş gibi yöntemler istenmeyen tüylerden kurtulmayı mümkün kılan yöntemler olurken son zamanlarda kalıcı çözümler sunan epilasyon teknolojisi ortaya çıkmıştır ve kullanılmaya başlanmıştır.

 

İstenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlayan ve aşırı tüylenme sorununuzun önüne geçen epilasyon teknolojisi sayesinde diğer yöntemlerden çok üstün bir yöntemdir. Geçici olan diğer yöntemlere göre epilasyon, istenmeyen tüyler üzerinde kalıcı çözümleri acısız ve ağrısız bir şekilde hızlı süreçte sunar.

 

Epilasyon Süreci Nasıl Sürer?

 

Epilasyon teknolojisi, hem kadınlar hem de erkekler için son zamanlarda adeta kurtarıcı bir teknoloji haline gelmiştir. Bilinenin tam aksine salonumuzda epilasyon hizmetimiz açık tenli ve koyu tenli tüm müşterilerimize uygulanır. Her müşterimize uygulanan epilasyon seansı ve süreci farklıdır. Bu farklılık müşterilerimizin ten özelliklerine bağlıdır. Teninizin açık ya da koyu olması aynı zamanda epilasyon hizmetimizin etki etme sürecini de değiştirmektedir.

 

Düzenli epilasyon ile kısa süre içinde sonuç almaya başlayabilirsiniz. Salonumuzda hem bay hem de bayan uzmanlarımız vardır. Bu uzmanlarımız kişiden kişiye değişmekle birlikte 4 ila 6 hafta ara ile kadın ve erkek müşterilerimize epilasyon hizmeti vermektedir. Sağlık koşullarına uygun, hijyenik ve yapılan işlemlere uygun olan salonumuzda son teknolojiye sahip olan epilasyon hizmetimizi %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile alabilirsiniz.

 

Uzmanlarımız Nasıl Epilasyon Yapıyor?

 

Alanında uzman olan bay ve bayan uzmanlarımız, siz değerli müşterilerimize hijyenik ve modern salonumuzda epilasyon hizmetlerimizi genel olarak üç aşamada uygulamaktadır. İlk olarak epilasyon yapılacak olan bölgedeki kıllar temizlenir. Epilasyon bölgesindeki kıllar temizlendikten sonra bölgeye jel sürülerek bu bölgeye epilasyon cihazı uygulanmaya başlanır.

 

Epilasyon ışınları derinin altına acısız ve ağrısız bir şekilde nüfuz eder ve deri altındaki kıl köklerinin pigmentlerine ulaşarak kıl köklerinin ışınlar ile tahrip olmasını sağlar. Bu işlem birkaç seans sonrasında ise istenmeyen tüylerin tamamen yok olmasını sağlar.

img